1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Opel Astra sahiplerine özel olarak açılan forum sitemize hoşgeldiniz. Sitemize üye olmak için buraya tıklayınız. Üye olduktan sonra tanışma bölümünden konu açmayı unutmayınız.

Karşıyaka'dan Selamlar

'Tanışma & Kaynaşma' forumunda BARAN_A tarafından 10 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. BARAN_A

BARAN_A Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2013 1.4T Cosmo Active Select
    Merhaba;
    İzmir Karşıyaka'dan katılıyorum.
    Aracımı dün satınaldım, 2013 model 1.4T Active Select Cosmo HB 17 bin km. de.

Herkese iyi forumlar dilerim.

2. Hasip

Hasip Admin Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2011
    @BARAN_A aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle iyi forumlar diliyorum.

3. BARAN_A

BARAN_A Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    Teşekkür ederim. Aynı araç sadece makyajlı farkı var sanırım (Makyajda neler değişti onu da tam bilmiyorum) imzanızdaki araçla.

4. Hasip

Alınan Beğeniler:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2011
    Evet @BARAN_A hocam aynı donanımda araçlarımız, sizin araçta ekstra olarak tampon altlarında ek lipler, lastik basınç sensörü gibi çok az farklılıklar mevcut.

5. BARAN_A

BARAN_A Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    Peki birşey sorabilirmiyim, forumda mutlaka vardır ama hızlıca çok merak ettiğim bir konu var. Arkadaşımda 2015 sport donanım var onun bilgi ekranı ile bendeki farklı mı? ondan bir çok veri aynı anda görülebilirken bende tek tek görünüyor. Örneğin o aynı ekranda ort. tüketim, hız vs. herşeyi görüyor ben bu menüyü kendi aracımda göremedim, tek tek hız, tüketim, anlık tüketim vs. gösteriyor. Yıldan ötürü mü fark var acaba?

6. Hasip

Alınan Beğeniler:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2011
    Yıldan dolayı olabilir, 2013 veya 2014 itibariyle 3 bölümlü ekrana geçtiler malesef bizim araçlarımızda tek bölme şeklinde değerler geliyor.

7. Berkin

Berkin Takipçi Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2014
    Benim araba sport kasa 2014 model ama o 3 bölme bende de yok. Olsa çok güzel olurdu.

8. ylmzmtl

ylmzmtl Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2010
    Benim enjoyda lastik basınç sensörü yok kendimi intihar edicem :)

9. BARAN_A

BARAN_A Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    Cosmo da var mı acaba ben de bilmiyorum. Kullanım klavuzunu okumak gerek henüz vaktim olmadı. Asıl multimedia benim kafamı kurcalıyor pek beğenmedim açıkçacı. İlk sahibi alırken Opel Necvox multmedia sistemini önermiş alan arkadaşta taktırmış. Ve öyle teslim almış fakat aracın orjinal ekranı nerde? opel yetkili servisi iç etmiş çıkan orjinal parçaları.

10. ylmzmtl

ylmzmtl Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2010
    Cosmoda menüden girerseniz tüm özellikleri gösteriyor sport ve cosmoda var enjoy ve edition paketlerde yok. Multimedia konusunda bende araştırıyorum hala bu multimedia cihazları sadece ekran monitör olarak algılamayın aksine bilgisayar gibi düşünün 4 ana özeliğin çok iyi olması gerek 1-işlemci (tepkime süresi ) 2- ram (yazılımın hafızada kalarak hızlı açılmasını sağlar) 3-hdd harddisk (hafıza kapasitesi için) 4-ekran kartı ( piksel için önemli)

11. BARAN_A

BARAN_A Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    Bence benim arabada lastik basınç sensörü yok. Menüde öyle bir kısımda yok.

12. ylmzmtl

ylmzmtl Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2010
    @BARAN_A hocam bende de yok ama hala takıldığım konu sizin ekran menüsü double olması gerek yan menüye geçerseniz orada olması gerekir diye düşünüyorum.[​IMG] [​IMG]

13. BARAN_A

BARAN_A Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    Bu ekranlar 2015 ve sonrasında varmış benimki 2013; lastik basınç sensörü de 2014 ve sonrasında varmış.

14. Berkin

Berkin Takipçi Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2014
    ayda 1 kere evin az ilerinde ki lastikçiye gidiyorum. Lastik havasına baktırıyorum. Henüz parada almadı. Çay ısmarlıyor üstüne muhabbet ediyoruz. En son gidişimde sibop kapaklarını yürütmüştü mahallenin çocukları birde bedavaya kapak verdi. Şimdi ustam böyleyken napayım lastik basıncını :) Ama var yani arabamda hehe

15. BARAN_A

BARAN_A Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    Benimde çok takıldığım birşey değil, ama komik geldi bana olmaması :)

Bu Sayfayı Paylaş