1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Opel Astra sahiplerine özel olarak açılan forum sitemize hoşgeldiniz. Sitemize üye olmak için buraya tıklayınız. Üye olduktan sonra tanışma bölümünden konu açmayı unutmayınız.

Satilik Intellink R4 Sifir Ekran

'Ses, Görüntü, Navigasyon Sistemleri' forumunda GÖKTÜRK tarafından 4 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. GÖKTÜRK

GÖKTÜRK Kayıtlı Kullanıcı

8
    3
    3
    Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2017
    Değerli Arkadaşlar Merhaba;

20 gün önce sıfır aldığım Astra K kasa aracıma alırken Necvox ekran taktırdım.Şu an araçtan çıkan orjinal ekran boş duruyor. İlgilenen olursa benimle irtibata geçebilir.

Herkese iyi forumlar.

Saygılarımla.

2. Hasip

Hasip Admin

629
    210
    43
    Alınan Beğeniler:
    210
    Ödül Puanları:
    43
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2011
    @GÖKTÜRK hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. J kasalar için konuşuyorum muhtemelen K kasalar içinde durum bu şekildedir. Araç üzerinde gelen orjinal cihazlar araca özel oluyorlar yani sizin aracınızdan çıkan ekran malesef sizin aracınız dışında hiçbir araçta çalışmayacaktır. Hatta bazı uyumsuz modellerde aracın aküsü vs bittiğinde araç dili ingilizce döndüğünde tekrar Türkçe çevrilebilmesi için orjinal multimedyanın takılmasını gerektiğini bile okumuştum. @necvoxsocial hocam bu konuda hatalı biliyorsam beni düzeltirseniz sevinirim.

Son düzenleme: 4 Aralık 2017
  3. u.uçar

u.uçar Kayıtlı Kullanıcı

47
    15
    8
    Alınan Beğeniler:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    Qpel Astra Sedan 1,6 Dizel 110 hp 2017 model Design S&S
    İlaveten aracı ilerde satarken orijinal radyo ekranını da arayan, isteyen alıcılar biliyorum.

4. Berkin

Berkin Kayıtlı Kullanıcı

105
    32
    28
    Alınan Beğeniler:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2014
    Benim ekran ingilizce oldu akü bitince. Yıllarca araba yarışı oyunlarında hep ingilizce bilgilerle takılınca fark bile etmemiştim. Kardeşim dedikten sonra bi afalladım hep mi ingilizceydi yoksa sonradan mı oldu diye. O kadar alışmışım ki ingilizce göstergelere :) Halende çevirmedim. ingilizce duruyor.

husooz ve Hasip bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş