1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Opel Astra sahiplerine özel olarak açılan forum sitemize hoşgeldiniz. Sitemize üye olmak için buraya tıklayınız. Üye olduktan sonra tanışma bölümünden konu açmayı unutmayınız.

Yardim

'Teknik Destek' forumunda Oyuca tarafından 22 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Oyuca

Oyuca Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    1
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2006
    Arkadaşlar bı araç buldum alınır mı sizce
    1.4 benzinli 2006 model 192000 km de.
    ilk arabam olacak.Arabanin sağ kapı sacı değişmiş ve arka sağ kapı ile bagaj kapağı boyalı.hasaar kaydı 450 TL. Tavan bezi sarkmış o değişecek, birde sağ tarafta torpido üst tarafında airbagin bulunduğu yerde 15 cm uzunluğunda bı açıklık var, acaba airbagin mi açıldı diye tereddüt ettim. Fiyat olarakta 26000 e verecek sizce değer mi?

Ekli dosyalar:

2. emir_faruk

emir_faruk Kayıtlı Kullanıcı

27
    9
    3
    Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2016
    Fiyat araligina baktim. Uygun veriyor size. Bu uygun vermesinim nedeni airbag yerinde aciklik olmasi ise ben tereddut ettim dogrusu. Almazdim. Expertiz yaptiracaksan hersey belli olur

Oyuca bunu beğendi.
  3. Oyuca

Oyuca Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    1
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2006
    Ekspertiz yaptirmadan almam iş ciddiye binersen mutlaka yaptıracağım. Genel olarak değer mi bilemedim. Tüp taktirsam , tavan masrafı vs 28500 29000 TL yi bulacak gibi

4. Hasip

Hasip Admin

582
    189
    43
    Alınan Beğeniler:
    189
    Ödül Puanları:
    43
    Araç:
    Astra
    Model Yılı:
    2011
    Hocam 29 a bu aracin temizi bulunuyorsa ve daha dusuk km ise gidin onu alın sahsi fikrim bu yonde.

emir_faruk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş